fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши Исао сет 15 350мл ниска коктел 0829/35 Casi ISAO Original price was: 1.500 ден.Current price is: 980 ден.

Блендер за храна и пијалоци сет 3 Blender Shake n Take 3

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 590 ден.

Шифра: ort2735 Категории ,
Сподели:

Веднаш измешајте смути и протеински шејкови за да носење!
Изблендирајте и пијте од истото шише.

Едноставно измешајте го и одете.
Практично преклопување.
Се вклопува во држачот за чаши за автомобил.
Зачинете го вашиот живот со овој прекрасен Shake n Take 3 Juice & Blender!
Има ултра компактна основа со моќен мотор со голем капацитет;

Брзо го претвора овошјето и повеќе во смути кои ке ве освежат.

Има удобен преклоп и спортското шише се вклопува во држачите за чаши за автомобил, има површини кои лесно се чистат, како и тенок дизајн кој е погоден за употреба во теретана.

  • Бренд: Shake N Take 3.
  • Тежина на пакувањето : 0,83кг
  • Материјал: пластика метал.
  • Број на модел: shakentake3.
  • Тип: Мини блендери
  • Моќност: 180 вати.
  • Капацитет на шишето 500мл.
  • Дали е ова опасно добро или опасен материјал, супстанција или отпад што е регулирано за транспорт, складирање и/или отстранување? : Не

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Блендер за храна и пијалоци сет 3 Blender Shake n Take 3

Original price was: 1.200 ден.Current price is: 590 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД