fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Исао сет 15 350мл ниска коктел 0829/35 Casi ISAO

980 ден

Сподели:

Белгиската компанија Дуробор е основана во 1928 година во близина на Брисел и стана најголемиот европски производител на стакларија. Садовите за маса ја комбинираат креативноста во дизајнот, иновативноста и модерните производствени трендови. Функционални, издржливи и елегантни, механички чаши, чаши, чаши за шут и чинии доаѓаат во изненадувачки разновиден опсег, од кои повеќето станаа бестселери.

Капацитет 350 ml 
Дијаметар 7.4 см
Висина 9.2 cm 
Материјал Стакло
Количина на кутија 15
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Исао сет 15 350мл ниска коктел 0829/35 Casi ISAO

980 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД