fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Холидеј пасабахче / CASA HOLIDEJ koktel stakleni 44796 250мл 6/1

439 ден

SKU: 44796 Категории , , Ознаки: ,
Сподели:

Пасабахче 44796

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и овозможете им на гостите идеално искуство за пиење со оваа Pasabahce 44796,Совршено порции за сервирање на препознатливи коктели со шарени гарнитури, овој артикл е прекрасен додаток за секој ресторан, бар, сала за банкет или настан кој се грижи за храна. Додека неговото кратко стебло обезбедува удобно држење за гостите и го подигнува секој пијалок за да ја подобри неговата воочена вредност, неговиот валани раб ја зголемува отпорноста на чипови за да обезбеди долготрајна употреба. Плус, оваа ставка е изградена за да ги издржи секојдневните строгости на опкружувањата со голем обем на потрошувачки сообраќај, што го прави поиздржлив од деликатните кристални алтернативи. Неговата исклучителна јасност дури и овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци! Со класичен облик на ураган со суптилни кривини,

ПАСАБАХЧЕ 44796 СПЕЦИФИКАЦИИ
Висина 154mm
Капацитет 250мл
Боја Јасно
Карактеристики Без олово за миење садови
Материјал Стакло
Продуктната линија Специјално стакло во Пасабахче
Облик Тркалезна
Стил Произлезено
Употреба Коктели

Висина154 мм. 

Дијаметар на устата72 мм.

Основен дијаметар72 мм.

Максимална ширина72 мм.
Количина во пакет:6 ” 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Холидеј пасабахче / CASA HOLIDEJ koktel stakleni 44796 250мл 6/1”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Холидеј пасабахче / CASA HOLIDEJ koktel stakleni 44796 250мл 6/1

439 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД