fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши монте карло стаклени пасабахче Casi Monte Karlo stakleni 225ml 440157 Original price was: 800 ден.Current price is: 679 ден.
Чаши пасабаче Нова стаклена Casa Nova staklena pasabahce niska 6/1 310ml 420154 Original price was: 650 ден.Current price is: 400 ден.

Чаши Неси стаклени пасабахче CASI NESI stakleni pasabahce 340мл VISOKA 520025

Original price was: 400 ден.Current price is: 319 ден.

Сподели:

За оваа ставка

  • Пасабахче реномиран бренд од 1935 година прави производи кои имаат целосно хигиенски површини кои можат безбедно да се користат за храна и пијалоци
  • Безбедно за миење садови, замрзнувач и ладење. Елегантни модерни дизајни направени од професионалци во Турција.
  • Калено или зајакнато стаклено садови за максимална безбедност на професионалците во сервисот за храна, како и за супериорна отпорност и издржливост
  • Погоден за вода, сок, газирани пијалоци, моктели
  • Боја: проѕирна, Капацитет: 340 ml, Содржина на пакувањето-6 долги чаши

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Неси стаклени пасабахче CASI NESI stakleni pasabahce 340мл VISOKA 520025”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Неси стаклени пасабахче CASI NESI stakleni pasabahce 340мл VISOKA 520025

Original price was: 400 ден.Current price is: 319 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД