fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ЛУНА тросед 2 фотелји и маса Garnitura LUNA trosed dve fotelji i masa

25.390 ден

кафеава
крем
црна
беж
SKU: 003110 Категории ,
Сподели:

Гарнитура за седење во градина 1x трокреветни + 2x единечни + стаклена централна маса,

Се прилагодува на сите простори!

Идеален за кафе, хотел, градина, ресторан, дом, кујна, балкон, тераса, покрај базен и сите други внатрешни и надворешни простори.

Го спречува избледувањето и деформацијата од сончевите зраци со својот УВ адитив.

Изработено од првокласна компресирана пластика.

Производот се испорачува расклопен за да не биде изложен на работи како што се кршење / дробење при транспорт.

Отпорен е на студ и топлина.

Отпорен е на бришење прашина благодарение на антистатичкиот додаток кој лесно се чисти.

Има долготрајна употреба со својата издржлива структура.

Материјал на целиот сет е висококвалитетен полипропилен. Полипропиленот е особено отпорен на тежина и вода, додека има голема отпорност на температури до 125 Целзиусови степени. Исто така, неговата издржливост не е ограничена на тежина, вода и температура, туку е невообичаено отпорна на многу хемиски растворувачи, киселини и бази.

Масата е направена од калено стакло. Тоа значи дека е до 4 пати поцврсто во споредба со нормалното стакло, чија карактеристика е што кога конечно ќе ја достигне својата точка на кршење се распарчува на безброј мали сферични парчиња.
Ткаенината на перничињата е 100% полиестер, погодна за надворешна употреба.

Модел на производ: Гарда Комплет 1 парче Тројна + 2 Парчиња Единечна + Масичка за кафе (со перница).

Големина на тројно седиште: 210×67(висина: 80 cm)

Големина на едно седиште: 67x67x(висина: 80 cm)

големина на маса 61,5*61,5см висина 44см

Областа за користење: Кафе, Ресторан, сала, хотел, работно место, дом, канцеларија, градина, внатрешен и отворен, балкон, базен, тераса итн.

Содржина на пакетот: 1 x тросед со 3 седишта + 2 x единечна фотелја (вклучувајќи перници и перничиња за грб) + стаклена централна маса    

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ЛУНА тросед 2 фотелји и маса Garnitura LUNA trosed dve fotelji i masa

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД