fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура SANI сет6 столици и маса garnitura 6 stolici i masa

25.990 ден

SKU: 007377 Категории ,
Сподели:

Градинарски сет за трпезарија, трпезариска маса на отворено и 6 фотелји со амортизирани фотелји, масичка од калено стакло со дупка од чадор, седишта со текстилна линија, црна

 

Уживајте во вашето време за дружење на отворено удобно – погледнете во оваа градинарска маса и столчиња од Outsunny. Доаѓа со шест обложени фотелји и маса со калено стакло. Челичните рамки го прават секое парче силно. Високи грбови и потпирачи за раце на столовите за поддршка, со поместено седиште за удобност. Масата е опремена со маса од калено стакло – доаѓа со средна дупка за држење на чадор за чадор за сонце (столб со големина? 38 мм).

Карактеристики:

 • Седумделен сет: шест столици и трпезариска маса
 • Челичните рамки се силни и поддржуваат
 • Средна трпезариска маса – стаклен врв, со среден отвор од ?38mm за чадор за сонце
 • Поместени столчиња со перничиња за удобност. Високите грбови и потпирачите за раце ве поддржуваат
 • За сите градинарски и надворешни простори
 • Потребно е собрание

Спецификација:

 • Боја: Црна
 • Материјал: челик, текстлин, полиестер
 • Димензии на маса: 71В x 152,5L x 96,5Wcm
 • Димензии на столот: 92В x 55Ш x 70,5Дсм
 • Големина на седиштето: 46W x 44,5D
 • Висина на седиштето до подот (без перница): 40 см
 • Тежински капацитет: 50 кг (маса), 120 кг (стол
 • 1 x Табела
 • 6 x Столици
 • 6 x перница
 • 1 x Прирачник

 

 • Седумделен сет за јадење во градина: Доаѓа со шест обложени столчиња и соодветна трпезариска маса. Седишта шест – опуштете се и опуштете се со друштво.
 • Стаклена маса, со отвор за чадор: Опуштете се со заштита во овој сет за градинарски мебел со шест седишта. Дупка одговара на чадор за сонце со столб со големина од ?38 мм.
 • Поместени столици: Потопете и опуштете се додека седите на оваа маса и столчиња во двор. Висок грб и потпирачи за раце за поддршка.
 • Челични рамки: Силно метално јадро за поддршка додека седите.
 • Димензии:

Маса : 71В x 152,5L x 96,5Wcm.

Стол: 92H x 55W x 70,5Dcm.

Максимално оптоварување:

Табела: 50 кг.

Стол: 120 кг.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура SANI сет6 столици и маса garnitura 6 stolici i masa

25.990 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД