fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса Ватсон метал црна 60*60*70см Masa vatson

1.520 ден

кафеава
црна
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Инструкции за склопување

Притиснете овдеза да ги преземете упатствата за склопување на производот.


Watson маса  метал црно-стакло 60x60x70cm

Сакате издржлива маса за вашиот балкон или градина која естетски ќе го надгради вашиот простор? Градинската маса Watson е идеална за вас бидејќи комбинира естетика со квалитетна конструкција.

Технички карактеристики:
Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење. Аглите се заоблени за да се спречи повреда.
Главно горната маса изработена од калено стакло 5mm – проѕирен воден бран.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во црна боја.

Димензии на производот:
Должина: 60 ​​cm
Ширина: 60 ​​cm
Висина: 70 cm

Забелешка:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Ватсон метал црна 60*60*70см Masa vatson

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД