fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модла за торта инокс прилагодлива 16*16см-30*30см*5см коцка ОРТ3019 / Мodla za torta inoks prilagodliva

339 ден

SKU: ОРТ3019 Категории , Ознаки: ,
Сподели:
  • Издржлив и безбеден: Калапот за торта е изработен од нерѓосувачки челик , дебелината на челикот е 1.2 мм и не е лесно да рѓосува и деформира. Добрата изработка обезбедува мазна површина, убава текстура и издржливост за долготрајна употреба.
  • Применливо за: практични кујнски алатки, кои ви овозможуваат да направите слатки и прекрасни десерти, како што се  чизкејк, тирамису, итн., а исто така може да се примени и на храна за стилизирање, како што се ориз, пире од компири, зеленчук итн., што претставува убава форми.
  • Прилагодлива големина: Овој калап за торта може да се прилагоди помеѓу 16см*16см до 30*30см, а големината можете да ја прилагодите според вашите потреби.
  • и складирајте: Површината е полирана, убава и ве молиме чувајте ја чиста и сува за следната употреба.
  • Совети за загревање: проширете ја ширината на прстенот за торта пред да го извадите, за да може лесно да се отстрани без да го оштетите вашето пециво.
Димензии 16 × 30 × 5 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла за торта инокс прилагодлива 16*16см-30*30см*5см коцка ОРТ3019 / Мodla za torta inoks prilagodliva

339 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД