fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Практична торба за шопинг 33x40cm 134560/ Prakticna torbа za soping

149 ден

практична мулрифункционална торба која може да се носи во џеб

плава
портокалова
розе
црна
SKU: 134560 Категорија Ознаки: ,
Сподели:
  • Инструкции за одржување: Само перење со раце
  • Преклопување во футрола со мини практичен клип што може да се прикачи на торба или приклучок за клучеви со куката. Свиткајте во торбичка за купување со мала торбичка Торбичка за складирање на каросеријата мала
  • Еколошки – Еко шопинг торба, цврста, повеќекратна употреба, добро направена, добро сошиена. Супер лесен и преклоплив — не треба да прави толку голема разлика додека тежи погодно за купување. Според нејзината големина, се користи за овошје и зеленчук, бебешка облека, ќебиња, постелнина, празнични украси, играчки итн.
  • Водоотпорен, лесен, дизајн за заштеда на простор и повеќекратно користење, идеален за надворешна употреба, патување, спорт, училиште и домашна употреба. Пренослива торба за пазарење може да се носи со вас насекаде.
  • Компактен, пренослив, повторно употреблив, преклоплив, заштита на животната средина, лесен за сместување со голем капацитет за да се задоволат потребите на дневните торби за пазарење.
  • Детали за производот
    • Димензии на пакетот ‎ : ‎ 17,5 x 10,9 x 9,6 cm; 150 грама
Тежина 0155 кг
Димензии 18 × 11 × 10 cm
Избери Боја~

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Практична торба за шопинг 33x40cm 134560/ Prakticna torbа za soping

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД