fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет тањири чинии Луминарк Дивали гранитни 18/1 Set Tanjiri cinii Luminark Divali Granit

1.949 ден

Сподели:

Сет за јадење Luminarc Diwali Light Blue – гранитен декор за добро расположение на масата.

Комплетот содржи:
– 6 чинии за главно јадење, со дијаметар 25cm
– 6 длабоки чинии, со дијаметар 20cm
– 6 мали чинии за десерт 19cm

Може да се перат во машина за миење садови и да се користат за во микробранова печка.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет тањири чинии Луминарк Дивали гранитни 18/1 Set Tanjiri cinii Luminark Divali Granit”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет тањири чинии Луминарк Дивали гранитни 18/1 Set Tanjiri cinii Luminark Divali Granit

1.949 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД