Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сакате да го натерате вашето дете да го пие тој милкшејк? Зошто да не ја пробате оваа забавна и шарена чаша за пиење која вклучува прикачена сламка! Оваа пластична шише доаѓа со сигурно капак на капакот и слама што ја прави идеална за земање сокови или пијалоци во движење. Лесно се чисти и лесно се користи за деца.

ДИМЕНЗИИ 6,5 × 6,5 × 19,5 см
БРЕНД Qlux

 

Димензии 7 × 7 × 20 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шише пвц со цевка Sise PVC so cevka L756”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шише пвц со цевка Sise PVC so cevka L756

69 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД