fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сијалички 4м+1,5м кабел форма топки 20бр sijalicki topka 4m

439 ден

Сподели:
 • Енергетски ефикасни: Совршени за декорација на домот, создавајќи топла и романтична атмосфера што ќе направи да се чувствувате опуштено и среќно. 
 • Водоотпорен и безбедносен: кој може да издржи екстремни температури, дожд, ветер и влажна клима, совршени за надворешна декорација. Тој е ул сертифициран, безбеден и издржлив. 
 • Практично и преносливо: Лесна и пренослива големина за лесно носење и складирање
 • Лесно се монтираат и компатибилни со придушување: овие жичени светла се многу лесни за монтирање со вратоврска за кабел или кука за чаши, поправете ги или поставете ги каде што ви треба. Божиќната низа е многу флексибилна и практична, сијалицата што се гаси не влијае на другите светилки. 
 • Широко користени: овие светилки со жици од едисон се совршена декорација за балконска тераса, градина, тремови, пергола, белведер, палуба, шатор, забава, скара, градски покрив, чадор, вечера, свадба, роденден, новогодишна забава, кафуле и друго .
 • IP44 оценет за внатрешна и надворешна употреба
 • Напојувано од мрежа
 • Функција за вклучување/исклучување
 • Црн кабел
 • 4+1.5, метри вкупна должина на кабел
 • 4 метри до првото LED светло
 • Дијаметар на сијалицата: 4.5sm
 • Должина на линијата: 5.5m
 • линија за продолжување: 1.5m
 • Растојание на сијалицата: 22sm
 • Број на сијалица: 20
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сијалички 4м+1,5м кабел форма топки 20бр sijalicki topka 4m

439 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД