fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шпакла нож за торта фиил декорација занкер Spakla torta fill noz dekoracija Zanker

199 ден

Сподели:

Зенкер шпатула, 36 см

  • Zenker’s торта нож за сечење, украсување или растворање колачи
  • Изработени од висококвалитетен, не’рѓосувачки челик
  • Со практична врата за суспензија за складирање што заштедува простор
  • Безбедно за миење садови
  • Во класично безвременско бело
  • Ножот за колачи Zenker (приближно 36 cm) е вистински сеопфатен. Сечење колачи, мачкање и измазнување на крем и глазура до лупење колачи од калапот… Нема проблем за овој помошник за печење! Сечилото (околу 21 см) е направено од висококвалитетен нерѓосувачки челик и без напор се лизга низ колачи и колачи. Долгата бела пластична рачка удобно лежи во рака и на тој начин го олеснува нанесувањето. По употреба, сеопфатната машина може да се исчисти во машина за миење садови. Благодарение на практичната капа за суспензија, ножот за торта може да се складира закачен на кујнска лента на начин што заштедува простор. Кога станува збор за печење, ножот за колачи Zenker не треба да недостасува во ниту една кујна. Се надеваме дека ќе уживате!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Шпакла нож за торта фиил декорација занкер Spakla torta fill noz dekoracija Zanker”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шпакла нож за торта фиил декорација занкер Spakla torta fill noz dekoracija Zanker

199 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД