fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Силиконска модла со новогодишни форми Modla silikon so novogodisni formi 001125 Original price was: 348 ден.Current price is: 179 ден.
Силиконска модла со новогодишни форми Modla silikon so novogodisni formi 001163 Original price was: 276 ден.Current price is: 199 ден.

Силиконска модла со новогодишни форми Modla silikon so novogodisni formi 714109

Original price was: 348 ден.Current price is: 179 ден.

Шифра: 714109 Категории , , ,
Сподели:
Број на модел
Димензии на пакетот 31 x 18 x 2,2 см; 100 грама
Дијаметар 5 сантиметри
Волумен капацитет 0,2 литри
Специјални карактеристики Рерна / Микробранова печка / Машина за миење садови / Замрзнувач, Отпорен на топлина., Може да се мие во машина за садови
Тежина на ставката 100 гр

Големина:29,7*17,3*2,3см Материјал: силикон за храна Боја: случаен избор #Снешко #Силиконски калап #Калап за сапун #калап за торта

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла со новогодишни форми Modla silikon so novogodisni formi 714109

Original price was: 348 ден.Current price is: 179 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД