fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка ЛИНА тросед Lulaska LINA

16.090 ден

SKU: 011708 Категории ,
Сподели:

Ви ја претставуваме нашата елегантна столица за нишање со три седишта во беж боја.

Овој стол за нишање нуди седење за три лица, обезбедувајќи удобност за сите.

Изработена од цврста челична рамка, оваа нишалка е и издржлива и цврста.

Отстранливите перничиња за седиште и грб го подобруваат искуството со седење, додека прилагодливиот грб овозможува рамна положба на креветот, совршена за релаксација.

Дополнително, крошната за сончање обезбедува заштита од штетните УВ зраци на отворено.

Идеален за опуштање, дремење и забава, оваа столица за лулање е задолжително за вашиот трем, двор, градина или покрај базенот.

Не ја пропуштајте оваа можност!
Занишана клупа со три седишта со отстранливи седишта и перничиња за грб за пријатно седење.

Перничињата се дизајнирани да издржат временски услови и да се спротивстават на дамки, обезбедувајќи лесно одржување. Изработена од цврста црна челична рамка обложена со прав, оваа клупа е издржлива.

Потпирачот за грб може да се прилагоди да лежи рамно, трансформирајќи ја клупата во удобен кревет за секој да ужива. Доаѓа со крошна за да ве заштити од УВ зраците кога сте на отворено.

Идеален за релаксација, олеснување, дремење и забава.

Ова парче мебел е погодно за тремови, дворови, градини, дворови, области покрај базените и други простори за живеење на отворено.
Производот е изработен од челична рамка, полиестерска крошна, Оксфордска ткаенина и сунѓер

. Има димензии 190 x 120 x 180 cm (Д x Ш x В) и може да издржи до 300 кг.

Нето тежина е 34 кг

. Пакетот вклучува 1 столче за нишање внатрешен двор и 1 упатство за употреба.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка ЛИНА тросед Lulaska LINA

16.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД