fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Бистро стаклени 6/1 330мл Casi stakleni bistro pasabahce pivo 44117

419 ден

Сподели:

Bistro 44417 чаши за пиво 330 ml – висококвалитетни стакларија од турскиот производител Pasabahce. Садовите од овој бренд се барани и на професионалниот пазар и во домашна употреба. Многу серии со различен дизајн овозможуваат да се избере оптимален избор на јадења и за мало кафуле и за ресторан со голем број седишта.

Производител: Пасабахче
Код на продавач: 44417
Цел за пиво
Големината Висина: 160 mm
Горен дијаметар 68 mm
Волумен (целосна јачина по должината на работ) *

*Номинален волумен наведен од производителот. Вистинскиот волумен може да биде помал од номиналниот за околу 10%
330 мл
Материјал стакло
Особености обвивка за подарок
Опрема 6 чаши

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Бистро стаклени 6/1 330мл Casi stakleni bistro pasabahce pivo 44117”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Бистро стаклени 6/1 330мл Casi stakleni bistro pasabahce pivo 44117

419 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД