fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Елисиа стаклени Пасабахче 520445 4/1 Casi elisia pasabahce stakleni

479 ден

Сподели:

Технички детали

Водна чаша Пасабахче, погодна за вода, сокови, млеко и кој било друг пијалок. Може да се користи и во секојдневниот живот како мерна единица за течности кои ги додаваме во кулинарските креации.

• Изработен е од стакло, што е најчестиот избор на материјал, бидејќи е прифатлив избор, а во исто време е отпорен на употреба и перење.
• Достапен во комплет од 4 парчиња.

  • Капацитет: 380 ml
  • Боја: Транспарентна

 

  

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Елисиа стаклени Пасабахче 520445 4/1 Casi elisia pasabahce stakleni”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Елисиа стаклени Пасабахче 520445 4/1 Casi elisia pasabahce stakleni

479 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД