fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Држач база за чадор Drzac baza za cador Original price was: 2.600 ден.Current price is: 1.620 ден.
Трамболина 140*163sm Trampolina Original price was: 6.000 ден.Current price is: 5.890 ден.

Држзач база за чадор Drzac baza za cador

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 5.290 ден.

Шифра: 10089 Категории ,
Сподели:

Безбедно закответе ја вашата надворешна сенка или чадор со основен за чадор со четири базични тежини  вкрстени држачи за чадор.

Овие тегови во квадратна форма, црни основни тегови се издржливо изработени од полиетилен отпорен на временски услови и му даваат елегантна, цврста поддршка на вашиот чадор со вкрстени раце.

Секоја тежина може да достигне 60 килограми. кога се полни со вода или песок, за да можат безбедно да го позиционираат вашиот чадор на своето место.

Тие се лесни за носење и ставање на место со вградените рачки што се извлекуваат.

Димензии: 50*50*11,5см

Наполнете со вода или песок за 15кг. едена база.

Конструкција од смола.

Фина заоблена завршница.

Дизајн во форма на квадрат.

Удобна вградена рачка.

Одговара на чадори за држач со вкрстени основа.

Вклучува 4 тегови.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држзач база за чадор Drzac baza za cador

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 5.290 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД