Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Елка зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717516 150sm

2.116 ден

Продадено!

Сподели:

Број на Закачалки: 24

Број на гранки: 366

Расплетување на гранката: Рачно

Основа: Метал

Димензии на производот : Ф100  В 150 cm

Тежина на производот: 2.900 кг

Материјал: ПВЦ / челик

  • 🎄КВАЛИТЕТ ★ Елка со убаво обработен, густ ела фустан за опуштен и среќен божиќен дух – секоја година повторно
  • 🎄ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ★ Системот за преклопување/системот за чадор овозможува лесно склопување и расклопување и ви заштедува од мака да составите сè заедно.
  • 🎄ГОЛЕМ ИЗБОР ★ Достапен во различни бои и големини – исто така со врвови покриени со снег * Игли за густина * Хармонична градација * Материјал отпорен на пламен
  • 🎄ФАКТИВНО ДОСТАПНО ★ Сет Божиќна декорација природа кој се состои од: 15 мали иглички (со жица за прицврстување), 15 големи иглички (со жица за прицврстување), 15 пластични гранчиња за носач
  • 🎄ПОРАТИ ЗА ИСПОРАКА ★ 1 елка во избраната големина и боја, 1 штанд вкл. 3 прстени завртки за фиксирање на дрвото, упатства за склопување
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка зелена средна густина Elka zelen sredna gustina 717516 150sm

2.116 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД