fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Акапулко бела сет маса и две фотелји garnitura Akapulco

6.570 ден

SKU: 0040-587402/0040-587202 Категории ,
Сподели:
  • Комплет Acapulco – 2 удобни фотелји за уживање во лежење со саканата личност, како и тркалезна акцентна маса со калено стакло за поставување декор, закуски и пијалоци.
  • Удобен дизајн – Овалните столчиња во стилот на акапулко имаат дизајн со висок грб, плетен со флексибилни PE ратан јажиња во кои можете да потонете за оптимална удобност.
  • Челична рамка – Рамката на ова столче се состои од челичен материјал, што го прави ова неверојатно издржливо и лесно за одржување. Завршена со полирана црна боја, оваа рамка го нагласува нејзиниот модерен стил.
  • Издржливост – овие комплети се направени со цврста рамка и седиште исткаено од издржливи материјали, заштитено со УВ за да се спречи избледување. Ова го прави овој комплет за внатрешен двор издржлив и долготраен, дури и при различни временски услови.
  • Лесно одржување – Сетот за двор лесно се чисти и одржува. Отворениот ткаат не заробува нечистотија и остатоци и може брзо да се исплакне со црево.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Акапулко бела сет маса и две фотелји garnitura Akapulco

6.570 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД