fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Маари трансформер garnitura MARI transformer

13.090 ден

 

SKU: 006653 Категории ,
Сподели:

Преобразете ја вашата тераса, балкон или градина со удобниот комплет мебел Marie Essential од Keter за 4 лица. Перниците кои се дел од комплетот овозможуваат дополнителна удобност при релаксација. Комплетот за одмор Marie Essential може да се прилагоди на потребите на секоја надворешна просторија и да обезбеди соодветна удобност на корисникот. Производите се направени од одржливи материјали без одржување и отпорни на временски услови. Склопот може да се состави без употреба на алат, така што мебелот може да се користи веќе 20 минути по склопувањето! Елементите на сетот Marie Essential можете да ги составите на два начина, верзија 1: 2x тросед за 2 лица со маса со простор за складирање или верзија 2: 1x фотелја за 1 лице и 1x тросед за 3 лица, со маса со простор за складирање . Од вас зависи која опција ќе ја изберете за време на склопувањето.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Маари трансформер garnitura MARI transformer

13.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД