fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура салон Ciel сет од 4 парчиња метална црно-текстилен кафеаво-сива перница Garnitura ciel

38.890 ден

SKU: 151-000002 Категории ,
Сподели:

Градинарски салон Ciel pakoworld сет 4 парчиња метално црно-текстилен кафеаво-сиво перниче

Ако го барате врвниот салонски сет за вашиот балкон или градина, престанете бидејќи Ciel е тука за вас. Модерен, елегантен и удобен, идеален за релаксирачки летни моменти.

Технички карактеристики:

Сетот вклучува:
* Софа со две седишта и две фотелји со издржлива метална рамка и кафеав текстилен тапацир. Имаат перничиња за седишта и грб во сива боја (имаат патент).
* Маса: Изработена од метална рамка со отпорност на абење и кинење, со површина од калено стакло во нијанса на дрво.

Високо издржливи материјали: погодни за надворешна употреба.
Се нуди во комбинација на бои: Црна – Кафена – Сива.

Димензии на фотелја:

Должина: 73,5 см.
Ширина: 71 см .

Висина: 73см .

Висина на ногата: 30 см.

Длабочина на седиштата : 61 см.

: 71cm

Висина: 73cm

Висина на ногата: 30cm

Висина на седиштата : 43cm

Висина на раката: 30cm

Длабочина на седиштето: 61cm

Должина на Седиште: 120cm

Димензија на маса: Должина : 100cm

Ширина: 60cm Висина: 41cm

Висина на Стапала: 36cm

Забележете го производот . се испорачува склопен во фабричко пакување. (Само нозете на масата треба да се навртуваат)

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура салон Ciel сет од 4 парчиња метална црно-текстилен кафеаво-сива перница Garnitura ciel

38.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД