fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарска фотелја Стол АКАПУЛКО метал бело тиркизна боја gradinarska fotelija stol Akapulko

2.090 ден

бела
црна
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Градинарска фотелја Acapulco метал бело/црно

Украсете ја вашата градина или балкон со најновиот тренд на модерен дизајн! Градинската фотелја Acapulco ви нуди удобност во седиштето, но и издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го на вашиот балкон или во вашата градина и комбинирајте ја естетиката со ергономијата.

Технички карактеристики:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно тело на стол изработено од извонреден PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влага.
Достапен во бело/црно

Димензии на производот:
Должина: 72 cm
Ширина: 77 cm
Висина: 87 cm
Висина на седиштето: 39 cm

Издржливост до 160кг

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарска фотелја Стол АКАПУЛКО метал бело тиркизна боја gradinarska fotelija stol Akapulko

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД