fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Градинарски салон Акапулко сет од 3 метал црно-пе бело Garnitura akapulko

6.570 ден

SKU: 12-1234567 Категории ,
Сподели:

Градинарски салон Acapulco сет од 3 метал црно-пе бело

Украсете ја вашата градина или балкон со најновиот тренд на модерен дизајн! Комплетот за салонки Acapulco ви нуди удобност за седење, но и издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го комплетот на вашиот балкон или во вашата градина и комбинирајте ја естетиката со ергономијата.

Комплетот вклучува две фотелји и маса.

Технички карактеристики на фотелјата:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно тело на стол изработено од извонреден PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влага.
Се нуди во бела боја со црн метал.

Димензии на производот:
Должина: 72 cm
Ширина: 77 cm
Висина: 85 cm
Висина на седиштето: 39 cm

Технички карактеристики на маса:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно каросерија за маса изработена од извонреден PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влага.
Се нуди во бела боја. Стакло: 5 mm транспарентно

Димензии на производот:
Должина: 50 cm
Ширина: 50 cm
Висина: 50 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и нозете треба да се навртуваат.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Градинарски салон Акапулко сет од 3 метал црно-пе бело Garnitura akapulko

6.570 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД