fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Kлупа 180см пренослива бела за градина и кампување Klupa prenosliva

3.440 ден

SKU: 9099 Категории ,
Сподели:
  •  Kампување или забава за да обезбедите многу седишта за вас и вашата екипа
  • Фудбалската клупа долга 1,8 метри обезбедува простор за 4 до 5 луѓе; Седиштето за клупа од 27,4 см е удобно и е високо 41,9 см
  • Максимален капацитет од 236kg
  • 3 комплети ногарки обезбедуваат стабилност, додека гумените стапала спречуваат оштетување на подот;
  • Преносливиот дизајн им овозможува на овие клупи за пикник на виткање да патуваат со вас; 
  • Држачите за заклучување ја држат масата на половина за лесна големина за носење
  •  Надворешната клупа од полиетиленска пластика со висока густина и челична рамка обложена со прав обезбедуваат издржливост и долготрајна употреба;
  • Водоотпорен материјал е совршен за внатрешна и надворешна употреба
  • Прескокнете ја комплицираната стационарна спортска клупа и олеснете ја преносливоста;
  • Претходно склопената лесна клупа за кампување се преклопува до 9,6 см дебела и 0,9 м ширина;
  • Прицврстената рачка обезбедува лесен транспорт
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Kлупа 180см пренослива бела за градина и кампување Klupa prenosliva

3.440 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД