fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Саксија класик бурдем пластика Saksija klasik burdem B102

29 ден439 ден

цигла
антрацит
SKU: Не е достапно Категории , ,
Сподели:
 • УВ отпорни Екстра силни Саксии за Градина на отворено со големи димензии
 • Направено во М;акедонија од 100% Plastic за долг животен век
 • Цврста површина, стабилна основа, лесна за подигање или движење, пробивање на дренажни дупки
 • B102-1

Волумен:0.8L

DIM: 140 x 100 mm

 • B102-2

Волумен:1.5L

DIM: 170 x 125 mm

 • B102-3

Волумен:2.5L

DIM: 200 x 150 mm

 • B102-4

Волумен:4L

DIM: 240 x 180 mm

 • B102-5

Волумен:7L

DIM: 280 x 220 mm

 • B102-6

Волумен:13L

DIM: 340 x 260 mm

 • B102-7

Волумен:21L

DIM: 400 x 320 mm

 • B102-8

Волумен:30L

DIM: 475 x 375 mm

 • B102-9

Волумен:48L

DIM: 530 x 420 mm

 

 

Избери големина

B102-1, B102-2, B102-3, B102-4, B102-5, B102-6, B102-7, B102-8, B102-9

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Саксија класик бурдем пластика Saksija klasik burdem B102

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД