fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса метал калено стакло Ф60*70sm masa metal kaleno staklo

1.799 ден

SKU: 805552 Категории ,
Сподели:

Стакленa Fliptop маса на отворено


Преглед на производот

 • Целосно склопен
 • Отпорен на УВ
 • Отпорен на ‘рѓа
 • Преклопување
 • Гаранција: 1 година
 • Вкупна висина: 70sm

  Карактеристики

  • ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ И СТРУКТУРА: Рамката на масата е изработена од врвен челик обложен со прав, а ногата на масата е дизајнирана во форма на Х. Многу цврст и отпорен на временски услови.
  • ПРЕМИУМ ТЕМПЕРИРАНО СТАКЛО ТАБЛЕТА: Прифатете премиум армирано стакло за да ја направите масата да има поголема цврстина и отпорна на топлина. Побезбедно и поиздржливо.
  • СПИТЛИВ И ЗДРАВЕН ЗА УПОТРЕБА: Масата е целосно составена и лесна. Преклопната маса заштедува простор и лесна за складирање или извршување.
  • 1-ГОДИНА ГАРАНЦИЈА: Обезбедуваме 1-годишна гаранција и доживотна корисничка поддршка. Слободно контактирајте не доколку има некој проблем

  Спецификација

  • Облик на маса: круг
  • Ширина: 60 ​​см
  • Висина: 70 см
  • Тежина: 7 кг
  • Потребно собрание: да
  • Материјал: Метал
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса метал калено стакло Ф60*70sm masa metal kaleno staklo

1.799 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД