fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол низок плажа кампинг пик ник Stol Plaza kamping pik nik

1.140 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Отворен преклопен стол за риболов стол за кампување Стол за плажа дрво жито столче градинарски стол (боја: крем ,црно).

Карактеристики:

 • Ова столче за плажа има продолжен потпирач за грб и ткаенина за седишта за да спречи вашата кожа директно да контактира со студената рамка и да уживате во слободното време без да се чувствувате загрижено
 • Овој преклопен стол е исклучително лесен, само 2,3кг и нема да се чувствува уморен при прошетка надвор
 • Издржливост до 120кг, стабилна триаголна рамка.
 • Нозете во форма на U, не тонат во мека почва; Се отвара и  затвара за неколку секунди.
 • Компактен, заштеда на простор
 • Рачната шипка, која е удобна и може да се користи како рачка за носење за лесно носење
 • Прилагодливиот долг ремен за рамо ги ослободува рацете и им овозможува слободно да се движат железна рамка отпорна на ‘рѓа и отпорна на корозија.
 • Платно 600D Oxford , отпорна на кинење;
 • Парапет од дрво, ја зголемуваат удобноста и го олеснуваат пристапот

Спецификација:

 • Главна боја: крем/црно
 • Главен материјал: челик
 • Големина:49*62см
 • Тежина :2,3кг

Нашата продавница работи со различни категории на производи. Ако ви треба, можете да пребарувате во продавницата. Ви благодариме за вашето покровителство и поддршка!   

ИЗВЕСТУВАЊЕ: Ако има какви било проблеми со враќањето и рефундирањето, прво фотографирајте за да ги задржите доказите, а ние веднаш ќе потврдиме со клиентот!

1pc upgraded reinforced folding chair black coffee model medium large details 0

1pc upgraded reinforced folding chair black coffee model medium large details 1
1pc upgraded reinforced folding chair black coffee model medium large details 2
1pc upgraded reinforced folding chair black coffee model medium large details 3
Избери Боја

Крем, Црно

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол низок плажа кампинг пик ник Stol Plaza kamping pik nik

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД