fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за сос кечап Супер Гуливер Masinka sos kecap Super Guliver

2.449 ден

  • Цврста конструкција од нерѓосувачки челик
  • Многу лесен за употреба и чистење
  • Лесно се прицврстува на маса или шалтер
  • Произведено во Италија

Сподели:
  • Вакумска подлога изработена од чиста гума и најлон потпора
  • Филтер од не’рѓосувачки челик 18/c
  • Преса за домати со вшмукување
  • Ролат за цедење домати во алуминиум
  • Структуриран од нерѓосувачки челик
  • Направени во Италија

Нема повеќе стегање на масата!. Оваа супер гуливер италијанска цедалка за домати може да се постави да работи на која било рамна површина. Структура од не’рѓосувачки челик, филтер од не’рѓосувачки челик, ролна за цедење од алуминиум; тешка кутија за пакување; направено во Италија од Omac

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за сос кечап Супер Гуливер Masinka sos kecap Super Guliver

2.449 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД