fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Рамка ѕид ЛИК дрво метал Ramka zid Lik drvo metal

2.390 ден

Сподели:

Содржина на ставка: 1бр

Големина (ширина/должина/висина): 37×58 cm

Дебелина: 3 cm

Материјал: цврсто дрво / метал (ласерско гравирање на дрво, ласерско сечење метален дел)

Упатство за употреба:

Избегнувајте користење средства за чистење на производите.

Производите треба да се чуваат подалеку од кисела средина.

Треба да се полира со бришење со сува крпа од време на време.

Производот мора да биде заштитен од удари и удари.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Рамка ѕид ЛИК дрво метал Ramka zid Lik drvo metal

2.390 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД