Бесплатна достава за нарачка над  3000ден. и МАГИЧЕН подарок од МБ дисконт

Комплет од 4 парчиња Qlux торбички херметички клипови

Изработен од пластичен материјал без BPA  (без бисфенол А) , со

димензии 11,5 x 1,5 x 0,5 cm.

Совет: исчистете со влажна крпа и добро исушете.

Димензии 1 × 1 × 11 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штипки за кеси Stipalki za kesi plasticni l541”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Штипки за кеси Stipalki za kesi plasticni l541

39 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД