fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Маја преклоп плажа мрежа црн Stol maja preklop plaza crn

2.490 ден

SKU: 195307 Категории ,
Сподели:

Столот Maja Sunfun е изработен од екстремно отпорен на корозија алуминиум и е идеален за употреба на тераси или во градината. Седиштето и потпирачот за грб се изработени од издржлив и отпорен текстил кој лесно се чисти.

Со подвижните потпирачи за раце, аголот на потпирачот за грб може да се прилагоди поединечно.

Столот лесно се преклопува, што зафаќа минимален простор кога не се користи.

  • Алуминиумски држач заштитен од корозија
  • Ткаенини отпорни на временски услови
  • Прилагодлив потпирач за грб
  • Лесна за одржување на површината
  • Одличен комфор за седење
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Маја преклоп плажа мрежа црн Stol maja preklop plaza crn

2.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД