fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол плажа преклоп Stol plaza preklop

790 ден

SKU: 7227 Категории ,
Сподели:

Овој лесен пренослив стол за плажа и неговата полиестерска обвивка ќе се погрижат секогаш да имате седиште во првиот ред во градината, на базен, езеро или плажа.

 

Удобен стол за употреба на плажа или на кампување. Лесно се преклопуваат заедно.

Достапни бои: црна, сина, портокалова, лимета, холандска сина

Материјал: 100% полиестер
Рамка: челична тркалезна цевка
Големина: 45x40x19/50cm
Големина на пакувањето: 60x46x7cm
Максимално оптоварување: 100 kg.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол плажа преклоп Stol plaza preklop

790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД