fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Трамполина 200*183см Trampolina

8.090 ден

SKU: 011030 Категории ,
Сподели:
  • Тие се и подобро заштитени од ‘рѓа поради облогата од боја.
  • ПВЦ облогата на шипките е дополнително обложена со пена, што обезбедува дополнителна безбедност
  • ПРЕВЕНТИВНИ ДИМЕНЗИИ: Сите би сакале да налетаме на мека мрежа наместо во тврда метална прачка.
  • Цврстите столбови на оваа трамполини се прицврстени однадвор.
  • Густата заштитна мрежа не дозволува повреди.
  • Безбедното е безбедно: особено кога децата користат трамболина, безбедноста е секако врвен приоритет. Овој скокачки уред го помина безбедносниот тест TÜV Rheinland (тестиран според EN71-14) и може да издржи до 300 кг. Така можете да се опуштите додека вашите деца радосно скокаат
  • Контрола на квалитет: Контролата на квалитетот е последниот, но најважен чекор за производство на висококвалитетен и безгрижен производ; сфатете ја контролата на производствениот процес многу сериозно за да ги апсорбирате грешките на другите
  • Гаранција за услуги на клиентите: Почитуван клиент, нашите производи ќе пристигнат во рок од 3~10 работни дена. Доколку не сте задоволни во рок од 30 дена од приемот на предметот, ве молиме контактирајте не навреме.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Трамполина 200*183см Trampolina

8.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД