fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Огледао со организер за накит на постоље дрвен бел kutija so ogledalo organizer za nakit

899 ден

Продадено!

Сподели:

Овој дрвен кабинет за накит со чист, елегантен дизајн е дизајниран да се постави на тезга или маса. Се состои од две прегради со повеќе куки за закачување ѓердани, обетки, нараквици и сл. – вашиот накит секогаш ќе биде организиран и при рака. Огледалото во предниот дел е практично, а копчето на вратата го олеснува отворањето и затворањето. Овој кабинет е изработен од цврсто обоено дрво кое обезбедува долгогодишна употреба. Двете нозе се дизајнирани да стојат цврсто на шанкот или масата. Лесно е да се состави.

  • Вкупни димензии: 20 x 20 x 39,5 cm (Д x Ш x В)
  • Димензии на кутијата: 20 x 6 x 30 cm (Д x Ш x В)
  • Димензии на огледалото: 13 x 23 cm (Д x В)
  • Боја: Бела
  • Материјал: медијапан + челик + стакло
  • Со предно огледало
  • Со 2 потпорни нозе
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Огледао со организер за накит на постоље дрвен бел kutija so ogledalo organizer za nakit

899 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД