fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
  • УНИВЕРЗАЛНО– одличен е не само за чување на часовници, туку и нараквици и друг накит , па затоа е совршен Совршен за подарок и за жена и за маж . Практично е и одлично ќе се вклопи во секој ентериер, а секако ќе биде одличен за секого.
  • ЗАТВОРЕН СО МАГНЕТНА РЕЗЕРВА– металната брава го спречува случајно отворање на организаторот, а неговата содржина нема да испадне додека го носите. Вашиот накит ќе биде безбеден во него .
  • ЕСТЕТСКО И ЕЛЕГАНТНО –  футрола  направено со внимание на деталите, изгледа убаво и одлично ја прикажува својата содржина . Производот е изработен од црна еко-кожа со бели шевови и светла, совршено контрастна внатрешност. Капакот на куќиштето е проѕирен, благодарение на што кутијата на часовникот може да се користи не само за складирање и нарачка, туку и за елегантно прикажување на содржината.
  • БЕЗБЕДНА ВНАТРЕШНА– внатрешната страна на организаторот е обложена со мек материјал, благодарение на перничињата, складираните додатоци се заштитени од гребнатини , секој од нив се отстранува, благодарение на тоа можеме да складираме и друг накит таму, како нараквици, привезоци. , прстени или обетки . Преградите се одделени со повисоки ѕидови, што ги штити складираните додатоци од несакан контакт што може да резултира со оштетување.
  • Спецификации:
         Големина на кутијата: прибл. 25,5cm x 20cm x 7,5cm
         Влошките Големина: околу 7cm x 4,4cm
 
         Што има во кутијата
         1 x 10 слотови за приказ на часовник.
Димензии 25 × 20 × 8 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за часовници со 10 прегради kutija za casovnici so 10 pregradi 730154”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за часовници со 10 прегради kutija za casovnici so 10 pregradi 730154

1.240 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД