fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Кутија за накит дрвена со натпис Kitija za nakit drvena so natpis LOVE

1.059 ден

Продадено!

Сподели:
Дрвена кутија за накит изработена во Ретро стил, обоена во бела боја, опремена со различни прегради, фиока и капак доработен со ажур натпис LOVE.
На барање на клиентот, испраќаме фотографија од одредена ставка пред пратката.
Материјал на кутијата дрво
Должина 21см
Ширина 16см
Висина 10см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за накит дрвена со натпис Kitija za nakit drvena so natpis LOVE

1.059 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД