fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаршаф Шлајфер ранер за маса 40*180см slajfer raner carsaf

319 ден

Сподели:

Ранерот (или траверсот) на компанијата Инарт е идеален за украсување трпезарија или бифе. Изработен е од синтетичка полиестерска ткаенина, која е издржлива и не се збрчка лесно.
За најдобра нега, препорачуваме перење и пеглање на ниски температури, користење машина за сушење на умерени температури, а не се препорачува употреба на хлор или белило. Дозволено е хемиско чистење.
** Секогаш консултирајте се со упатствата на производителот.

Димензии:

  • Ширина: 40 см
  • Должина: 180 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаршаф Шлајфер ранер за маса 40*180см slajfer raner carsaf

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД