fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка Санторини lulaska Santorini

13.690 ден

SKU: 007208 Категории ,
Сподели:
  • Седиштето за клупа за 3 лица користи лесен, но издржлив текстил за да создаде ладна површина што дише и која е отпорна на временски услови и на кинење
  • Овој едрилица за нишање комбинира полиестерска покривка отпорна на временски услови со челична рамка обложена со прав за да обезбеди долгогодишно уживање на отворено
  • Вградениот систем за навалување ви овозможува да го прилагодите аголот на настрешницата (до 45 степени) напред и назад за да го блокирате сонцето цел ден
  • Издржлива метална рамка поддржува до огромен капацитет на тежина од 529 фунти
  • Дното на челичната рамка е обвиткано со пластични навлаки за нозете, што не е лесно да се лизне.
  • Нашиот надворешен лулашки е лесен за составување, времето на склопување со 2 возрасни е приближно 40-60 минути. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте со нас во секое време.

Градинарска лулашка SANTORINI Црвена/Сива
Димензии на лулашката: 230 x 125 x H164 cm
Димензии на метална шипка 48/32/28/16 mm
Материјал на покривот: 180 g/m2 полиестер
Материјал на седиштето: 160 g/m2 дебелина на

Специјален метален слој за надворешна употреба
Боја:шарено портокалово

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка Санторини lulaska Santorini

13.690 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД