fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка Хром Lulaska Hrom trosed

7.090 ден

SKU: 011686 Категории ,
Сподели:
  • Седиштето за клупа за 3 лица користи лесен, но издржлив текстил за да создаде ладна површина што дише и која е отпорна на временски услови и на кинење
  • Овој едрилица за нишање комбинира полиестерска покривка отпорна на временски услови со челична рамка обложена со прав за да обезбеди долгогодишно уживање на отворено
  • Вградениот систем за навалување ви овозможува да го прилагодите аголот на настрешницата (до 45 степени) напред и назад за да го блокирате сонцето цел ден
  • Издржлива метална рамка поддржува до огромен капацитет на тежина од 240kg
  • Дното на челичната рамка е обвиткано со пластични навлаки за нозете, што не е лесно да се лизне.
  • Нашиот надворешен лулашки е лесен за составување, времето на склопување со 2 возрасни е приближно 40-60 минути. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте со нас во секое време.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка Хром Lulaska Hrom trosed

7.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД