fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Бренд Пасабахче
Материјал Стакло
Капацитет 365 милилитри
Тема Азбуки
Број на единици 4 брои
Тежина на ставката 0,44 килограми
  • Капацитет: 365 ml
  • Висина: 15,3 см. Дијаметар: 7,2 см
  • Материјал: стакло
  • Безбедно за миење садови
  • Безбедно за микробранова печка

Димензии 7 × 7 × 15 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Тајмлес пасабахче стаклени Casi Timeless stakleni pasabahce 4/1 365ml 520205”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Тајмлес пасабахче стаклени Casi Timeless stakleni pasabahce 4/1 365ml 520205

599 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД