fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура ХАНА сет маса со 4 столици Garnitura Hana

37.590 ден

SKU: 011703 Категории ,
Сподели:

Aлуминиумски градинарски мебел столици 5 парчиња комплет со перничиња

 

  • Трајност на рамката од леана стипса:
  • Отпорна на временски услови;
  • Водоотпорен;
  • Отпорен на ‘рѓа;
  • Неговата маса има и дупка за чадор за погодност;
  • Елегантен рачно изработен дизајн: Овој комплет има отворена цветна лента со прекрасен дизајн на свитоци што ги истакнува неговите елегантни рачно изработени детали;
  • Широко се користи: без разлика дали во вашиот двор, внатрешен двор или палуба, овој сет за јадење сигурно ќе ја постави сцената за вас и вашите пријатели да уживате;
  • Удобно седење со перници.

Детали

Пакетот е вклучен:

1 x Тркалезна трпезариска маса

4 x трпезариски столици;

Прирачник за инсталација

Маса: Ф90*73см

Тежина на маса 13кг

Стол: 68*65*89см

Тежина на стол 5кг

Дијаметар на дупка од чадор:  Φ 50mm

Капацитет на маса : 60 ​​кг (маса),

Капацитет на стол 120 кг

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура ХАНА сет маса со 4 столици Garnitura Hana

37.590 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД