fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Лана сет маса со 6 столици Garnitura Lana

73.790 ден

SKU: 011702 Категории ,
Сподели:
  • 【КУРТ И ИЗДРЖЛИВ 】 – Направен со леани алуминиумски рамки отпорни на ‘рѓа и отпорни на временски услови, овој сет за разговор е покриен со прашкаст слој со високи перформанси, кој го штити од ‘рѓа, гребнатини и штетни УВ зраци. Ергономски дизајниран за удобност и издржливост за долготрајна употреба за да уживате многу години.
  • 【СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН】 – Секое столче од овој комплет за трпезарија на отворено се одликува со дизајн со решетка во комбинација со деликатна срцева шема со квалитетен материјал. Изграден со дупка за чадор во центарот на масата ви овозможува ладни и удобни активности на отворено, а долниот приспособлив израмнувач за стапала обезбедува стабилност на нерамни површини. Освен тоа, дизајнот на столовите што може да се наредени е лесен за складирање кога тие се надвор од употреба.
  • 【СТИЛСКИ ИЗГЛЕД】 – Овој сет за јадење од 7 парчиња вклучува 6 стилски и удобни столчиња со амортизација и правоаголна маса. Елегантните акценти се движат низ столовите и масата, додавајќи ниво на софистицираност и изработка на колекцијата. Совршен додаток на вашиот двор, двор, палуба или трем.
  • 【ЛЕСНО ЗА СОБРАЌАЊЕ】 – Брзо склопете за да можете да уживате во кратко време, целиот потребен хардвер е вклучен за склопување, со детален упатство за употреба. Извонредниот занает со површина обложена со прашок против ‘рѓа одразува висок квалитет, лесен за чистење, само исчистете го со влажна крпа.

 

  •  Димензии на маса:150см(L)× 90см(Ш)× 73см(В);
  • Димензии на столот: 68см(Д) x 65см(Ш) x 89см(В);
  • Димензии на перницата: 48см(Д) x 48см(Ш) x 7см(В);
  • Тежински капацитет на секое столче: 160кг
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Лана сет маса со 6 столици Garnitura Lana

73.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД