fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Багрем маса и 4 столици Garnitura Bagrem

20.490 ден

SKU: 009090 Категории ,
Сподели:

Информација за продуктот

Создадете привлечна и кохезивна естетика во вашиот надворешен простор со овој дрвен сет за јадење во градината! Овој комплет за јадење на отворено е направен од цврсто багремово дрво, тропско тврдо дрво, кое е отпорно на временски услови и издржливо со години на употреба. Површината завршена со масло лесно се чисти со влажна крпа. Дополнително, столовите и масата за внатрешен двор може да се преклопат во компактна големина за да заштедите простор кога не се во употреба. Забелешка: За да го продолжите животниот век на вашиот надворешен мебел, ви препорачуваме редовно да го чистите и непотребно да не го оставате на отворено без заштита. Чистете: користете благ раствор од сапун. Чување: Доколку е можно, чувајте го на ладно и суво место во затворен простор. Ако производот се чува на отворено, заштитете го со водоотпорен капак. Избришете го и исушете го вишокот вода или снег од рамни површини по дожд или снег. Оставете доволна циркулација на воздухот за да избегнете оштетување поврзано со влага.

  • Гаранција – 2 години

Карактеристики и придобивки

  • Потребно е склопување: Да •
  • Испораката содржи: • 1 x маса • 4 x Стол
  • Табела:Материјал: Цврсто багремово дрво
  • Димензии: 130 x 80 x 72 cm (Д x Ш x В)
  • Преклопен
  • Стол:
  • Материјал: Цврсто багремово дрво (избрусено) со облога од масло
  • Димензии: 48,5 x 57 x 91 cm (Ш x Д x В)

Спецификации

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Багрем маса и 4 столици Garnitura Bagrem

20.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД