fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Верона сет маса со 8 фотелји garnitura VERONA

49.190 ден

SKU: 011715 Категории ,
Сподели:
 • Компоненти на комплетот: комплетот за јадење Верона се состои од голема маса, 8 столчиња вклучувајќи ги и придружните импрегнирани перничиња за седишта. Масата се прилагодува по висина
 • Пространа маса: со масата од градинарскиот сет имате доволно простор за вашите забави. Врвот на масата, изработен од калено стакло со дебелина од 5 mm, е исклучително стабилен и лесен за чистење
 • Висок комфор за седење: столовите во градината се дизајнирани така што обезбедуваат пријатно искуство за седење за секој човек. Импрегнираното перниче за седиштето исто така го промовира ова
 • Издржлив полиратан: полиратанот е издржлив, водоотпорен и водоотпорен, лесен за чистење и стабилен. Поради овие причини, полиратанот е избран како идеален материјал за производство
 • Седиште: каков би бил комплетот за седишта без перничиња за седишта? Овие се импрегнирани, дебели 6 cm и капакот се отстранува за да се исчисти во машината за перење
 • Овој природен плетен сет за јадење (комплет 9 парчиња) нуди забава на отворено со современа шик надградба. Природните плетени детали ги истакнуваат впечатливите силуети на осум трпезариски столови, а нејзината трпезариска маса со стаклен врв обезбедува повеќечасовен прекрасен разговор за вас и вашите најблиски.

  • Боја: Природна / Бела перница
  • Финиш и површински третмани: облога во прав
  • Содржина: плетен / челична рамка
  • Боја на метал: природна
  • Тип на метал: челик
  • Димензии (Ш * Д * В): Маса:190*90*75см
  • Стол:59*56*88см
  • Тежина: маса:
    • Тежина на маса : 56кг
    • Капацитет на Стол: 160кг
    • Потребно е светло склопување.
      • Тежина на Стол:12кг

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Верона сет маса со 8 фотелји garnitura VERONA

49.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД