fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Свекник дрвен божиќен 33*14*12sm Sveknik drven boziken 3/1 Original price was: 600 ден.Current price is: 439 ден.

Кристална Ноќна ламба во повеќе бои допир и делинско Nokna lamba multikolor tach i delinsko

Original price was: 800 ден.Current price is: 479 ден.

Сподели:

Елегантен дизајн: Кристалната столна светилка со RGB розова дијамантска ламба на допир е совршен додаток на вашата спална соба, дневна соба или декор за вечера за забава.

Уникатниот дизајн на светилката додава допир на елеганција и софистицираност во секоја соба.
Промена на боја: Светилката има функција за промена на бојата која ви овозможува да изберете од различни бои за да одговараат на вашето расположение или прилика.

Можете лесно да се префрлате помеѓу боите користејќи го далечинскиот управувач или функцијата на допир.
Креативно осветлување: ламбата  е совршена за создавање релаксирачка и пријатна атмосфера во вашиот дом.

Светилката испушта мека и топла светлина која е совршена за читање, гледање телевизија или едноставно релаксирање.
Повеќекратни сценарија за употреба: оваа светилка е совршена за различни сценарија за употреба, вклучувајќи спална соба, дневна соба, декор за вечера за забави и многу повеќе.

Може да се користи како ноќно светло, столна ламба или украсна ламба.
Совршен подарок: Кристалната столна светилка со светилка за допир RGB Rose Diamond е совршен подарок за вашето семејство, пријатели или најблиски. Тоа е уникатен и внимателен подарок што ќе го сакаат и ќе го негуваат со години

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кристална Ноќна ламба во повеќе бои допир и делинско Nokna lamba multikolor tach i delinsko

Original price was: 800 ден.Current price is: 479 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД