fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за Часовници со 10 прегради кожен со патент Kutija casovnici kozen so patent

1.479 ден

Сподели:

Нашата кутија за часовници има модерен дизајн и елегантен изглед, таа е совршена за собирање часовници дома, патување или бизнис. Лесен и лесен за носење. Има и патент, лесен и удобен за употреба. Вкупно 10 мрежи се доволни за собирање на часовници за секојдневна употреба, а секоја мрежа има лента за прицврстување што го фиксира часовникот во добра состојба. Па што чекаш? Толку убава кутија за часовници, вреди!

Карактеристики:
Има 10 решетки за складирање на вашиот часовник.
Со разумен капацитет, кутијата чува часовници, прстени, обетки, нараквица, ѓердан.
Дизајнот на средната плоча може да го заштити нашиот часовник од каква било штета предизвикана од триење.
Модерен дизајн, елегантен изглед и одличен квалитет, изгледа деликатно и луксузно, може да биде одличен подарок за вашите пријатели.
Лесни, лесни за носење, совршени за чување на вашите часовници дома, патувања, компанија итн.

Спецификација:
Состојба: 100% сосема нов
материјал: PU кожа + фланелен
боја: кафеава
Големина (Д x Ш x В): Прибл. 28 x 20 x 7,5 cm

Тежина:   860 g

УНИКАТЕН ДИЗАЈН: Нашите футроли се цврсти и издржливи, дизајнирани со едноставен стил.

Црната кожа е мека и удобна и лесно се чисти.

ФИНАТА ИЗРАБОТКА: помеѓу капакот и подлогата има доволно простор за да се сместат различни големини на часовникот (30 mm до 50 mm) за да се задоволат потребите на модата и диверзификацијата на часовниците за патување , произведуваме висококвалитетен патент од традиционалниот патент помазен, поцврст и поубав.

ПОВЕЌЕФУНКЦИСКО СКЛАДИРАЊЕ: Перниците може да се отстранат за да се направи простор за други додатоци.како што се складирање на манжетни.обетки.нараквици и други предмети од накит.

Може да донесе одлична погодност за вашето патување.

УБАВА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК: Со елегантен изглед и внимателен дизајн, оваа футрола за часовници е одлична за лична употреба, за изложување на продавница и за уредување на домот.

Ќе биде совршен подарок за роденден, Денот на вљубените, свадба, Божиќ и нова година.

Потребна ви е кутија за часовници со големина на патување за вашите повеќе часовници.

Кога одите на патување или на одмор, различни часовници за вашите различни типови на носење .

Пренослива кутија за часовници: може да земете вашите омилени часовници, накит, итн кога патувате или дома.

Чувајте ги вашите омилени  часовници организирани и лесни за наоѓање со оваа прекрасна торбичка за складирање.

Можете да ги менувате часовниците по потреба.

Домашна колекција: Едноставно ставете ја вашата колекција на часовници внатре и поставете ја оваа кутија за организатор на која било комода, суета или шалтер за да го одржувате часовникот организиран и убаво прикажан во вашиот дом или продавница.

Добро за патување: употребените материјали се доволно лесни и цврсти за да го заштитат предметот внатре.

Кутијата на часовникот е водоотпорна, може да ги чува вашите работи во кутијата од дожд или прашина и лесно се чистат.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за Часовници со 10 прегради кожен со патент Kutija casovnici kozen so patent

1.479 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД