fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Лулашка НИНА метална со платно тросед кревет Lulaska NINA metalna so platno krevet

5.690 ден

Продадено!

SKU: 805717SIVA Категории ,
Сподели:
Боја Сива
Висина на ставката 155 см
Должина на ставката 172 см
Ширина на ставка 110 см
Сетот Вклучува 1 x 3-седишта
Материјал Челик, полиестер
Карактеристики со настрешница
Внатрешна/Надворешна На отворено
Капацитет за седење До 3
Стил Модерен
Потребно е собрание Да
Статус на собранието Потребно е собрание
Тежина на ставката 16,4 кг
Тежински капацитет 200 кг
Мапа на бои зелена/бела
Тип на производ
Едноставни нишалки за двор
Димензии на ставката
172cm x 110cm x 153cm
Ставка Димензија-Метрика
172cm x 110cm x 155cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка НИНА метална со платно тросед кревет Lulaska NINA metalna so platno krevet

5.690 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД