fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сервер Камена чинија коцка / Kamena cinija kocka

159 ден299 ден

16x16cm
20x20cm
25x25cm
30x30cm
SKU: Не е достапно Категории , , , Ознаки: ,
Сподели:

Рачно изработена од вистински црн камен, директно од природен јаглен.

Неверојатен додаток за сервирање, солидна плоча и се чувствува врвен квалитет во вашите раци.
Цврстите чинии имат добра големина и ќе одговараат на пристојна количина работи, совршени за забави со вино и сирење за забава на гости.

Елегантно и доволно големо за да обезбеди голема површина за сервирање на разни сирења, месо, џемови или кој било друг  производ.

Нешто што мора да го има секој заинтересиран за славење забави.

Не содржи прашина и остатоци и лесно можете да ги избришете капките или истурите од таблата со едноставна влажна крпа, исплакнете и исушете ги темелно.

Најдобро е да ги премачкате со минерално масло после миење за долготрајна употреба.

Безбедно да се мие рачно, но не се препорачува во машина за миење садови.
Засечените рабови и материјалот за табла се совршен додаток на вашиот домашен декор.

Убав и тежок, убав начин да ги прикажете сирењата или кое било предјадење.

Убава плоча од шкрилци и има четири застанувања на дното за да не се гребе или масата.

Совршен за роденден, празник, свадба, вечера, подарок за Божиќна корпа.

 

 

 

ГОЛЕМИНА

16x16cm, 20x20cm, 25x25cm, 30x30cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сервер Камена чинија коцка / Kamena cinija kocka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД