fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ноќна ламба Лед светилка за маса со сензор за допир биро Спална соба nokna lamba

Original price was: 900 ден.Current price is: 590 ден.

Шифра: 943595 Категории ,
Сподели:
  • Минималната поставка на LED светилка ќе произведе мека светлина која ќе ви помогне да заспиете, максималната поставка обезбедува доволна осветленост за читање или јадење.
  • Столната светилка прифаќа метална обвивка, акрилен проѕирен абажур, процес на галванизација на површината и нелизгачка основа, цврста и стабилна.

  •  Безжичната столна ламба има вградена батерија на полнење од 1800 mAh, која може да се користи до 10-15 часа.

  •  Со минималистички индустриски дизајн, LED светлото може да се постави насекаде, како што се ноќна маса, полица за книги, маса, трпезариска маса итн.
  • 3 БОИ: Оваа столна ламба има 3 бои на осветлување: бело светло, топло бело, светло, можете да изберете да го користите според потребите, долго притискање за безстепено затемнување.
Избери боја

Златна, Сребрена

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ноќна ламба Лед светилка за маса со сензор за допир биро Спална соба nokna lamba

Original price was: 900 ден.Current price is: 590 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД